Viena no nepieciešamākajām mēbelēm mājās ir dīvāns. Lai nopirktu ideālu dīvānu, iesākumā jāsaprot, pēc kādiem kritērijiem to izvēlēsieties. Kad ir atrasts ideālais dīvāns, kas atbilst gan mīkstuma, gan izmēra, gan funkciju prasībām, var sākt izbaudīt visas ērtības, taču, nevajag aizmirst par piemērotu mīksto mēbeļu kopšanu. Dīvāni un citas mīkstās mēbeles izmanto visa ģimene un arī mājdzīvnieki, tādēļ, lai tas ilgāk kalpotu un nezaudētu ne tikai savas funkcionālās, bet arī vizuālās īpašības, dīvāni un klubkrēsli regulāri jātīra. Pats labākais ir tas, ka mēbeles nav nedz jāpārvieto, ned jāved ārā no mājām. Dīvānu tīrīšana un dīvānu ķīmiskā tīrīšana mājās ir kļuvusi vēl elementārāka kā jebkad. Ātrs, patīkams serviss, kas tiek sniegts klienta adresē atrisina daudz problēmu, jo mēbeles nav nepieciešams pārvietot.

KĀDA VEIDA MĒBELES VAR ĶĪMISKI IZTĪRĪT?
Mīksto mēbeļu tīrīšanas process nav sarežģīts un pat ne laikietilpīgs. Daudz kas ir atkarīgs no mēbeles izmēriem, netīruma pakāpes un arī mēbeles pārklājuma auduma. Kad tiek pieteikts mēbeļu tīrīšanas serviss, darbinieki pie klienta ierodas ar visu nepieciešamo lieliska rezultāta radīšanai. Pēc mēbeles stāvokļa novērtēšanas, viss tīrīšanas process norisinās aptuveni stundu, kas ir pārsteigums daudziem pakalpojuma saņēmējiem. Kad darbi pabeigti, tad aiz sevis viss tiek sakopts un sakārtots, attiecīgi atkrīt arī šī problēma. Šo varētu saukt par lielu plusu pakalpojuma sniedzēja labā. Apšuvuma materiāls, mēbeles veids un arī izmēri spēlē lielu lomu pakalpojuma cenas noteikšanai. Cenas tiek piemērotas gan fiksētas, gan mainīgas, atkarībā no mēbeles veida, izmēriem un materiāla.

SPILVENU UN MATRAČU ĶĪMISKĀ TĪRĪŠANA MĀAS APSTĀKĻOS.
Paklājs ir vēlviens mājokļa tekstilizstrādājumu veids, kas prasa rūpes un kopšanu, turklāt, ja tas telpā ir ieklāts kā mīkstais grīdas seguma veids, tad tā kopšana ir īpaši nozīmīga un dažkārt pat specifiska. Paklāju tīrīšanas izmaksas ir 5-10 eur par kvadrātmetru. Paklāju tīrīšana notiek tik pat ātri un ērti kā mēbeļu ķīmiskā tīrīšana. Tā pat nevajag aizmirst par citu mīksto mēbeļu un virsmu uzkopšanas iespējām. Matraču un spilvenu tīrīšana ir aktuāla ik vienam, savukārt, biroja krēslu tīrīšana spēj atsvaidzināt ne vienu vien darba interjeru un kopējo atmosfēru.