Džinsi ir apģērba gabals, bez kura nevaram iedomāties savu garderobi, neatkarīgi no tā vai valkājam tos ikdienā vai brīvākos brīžos. Pateicoties auduma universālumam, no tā tiek šūtas ne tikai bikses, bet arī šorti, krekli, jakas, pat apavi un ziemas apģērbs. Džinsu bikses sievietēm un vīriešiem ir tik pat populāras kā džinsa auduma apģērbs bērniem. Tie izskatās labi, ilgi kalpo, nezaudē savu formu un visādi citādi iepriecina savus īpašniekus ikdienā. Ne velti populārākie džinsu apģērbu ražotāji ir pazīstami gadu desmitiem. Džinsa audums ir stingrs, tādēļ nereti tam tiek pievienots elastāns, kas padara to nedaudz staipīgāku. Ņemot vērā auduma specifisku, tas ir ilgmūžīgs, tādēļ būtu nelietderīgi to izmest, ja rodas kāds neliels plīsums vai kāds cits defekts. Džinsu veikals piedāvā apģērbu labošanu, tādēļ būtu grēks to neizmantos attiecīgajās situācijās.

DŽINSA BIKŠU PIEDĀVĀJUMS VĪRIEŠIEM

Dažādu krāsu un modeļu variācijas ir atrodamas arī vīriešu džinsu plauktos. Kungi, būdami nedaudz konservatīvāki, mēdz izvēlēties trīs krāsu džinsa apģērbu – zilu, melnu, bēšu/zemes toņu. Tas ir attiecināms ne tikai uz džinsu biksēm, bet arī džinsu šortiem. Pareizs un piemērots apģērba modelis palīdz auguma aprisēm izskatīties simetriskām un proporcionālām. Slim bikšu modelis būs piemērots kungiem ar garām kājām, savukārt straight lieliski izskatīsies uz pilnīgas miesasbūves vīriešiem. Džinsu veikals piedāvā arī konsultācijas, lai varētu labāk atrast sev piemērotu modeli.

KĀ VISLABĀK IZVĒLĒTIES SEV PIEMĒROTAS BIKSES?

Sieviešu džinsu bikšu klāsts ir daudz lielāks, jo sieviešu vēlmes ir vēl dažādākas, attiecīgi, ir pieejami vairāka veida modeļi, krāsu un dizaina variācijas kā garajām biksēm, tā sieviešu džinsa šortiem. Šodien sieviešu džinsi ir viena no svarīgākajām garderobes sastāvdaļām, jo ir universāls apģērba gabals, ko viegli kombinēt un pieskaņot dažādām ikdienas situācijām un notikumiem.