Sākot remontu, cilvēkiem bez pieredzes jau ir smagi iedomāties, kā tad atrastie apdares materiāli izskatīsies dzīvē: krāsa uz sienām var būt tumšāka, nekā bija uz piemēra veikalā, vai gaišais ziedu ornaments uz flīzēm jau var izlikties uzbāzīgs, kad tiek ieklāta visa siena. Bet, ko izdarīt, ja nepieciešama pavisam jauna santehnika? Pavisam nav saprotams. Bez šaubām, vislabāk jau ir doties tieši pie profesionāļiem, kuri varēs izlīdzēt kā plānot interjeru, gan atrast vislabākos materiālus apdarei. Jau par to, kāda tipa interjera veikals var palīdzēt vai kā tad sākt savu remontu, noskaidrot vairāk var tālāk. Var uzzināt vairāk uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

Kā pareizi izvēlēties labākos materiālus apdarei?

Remonts – grīdas un arī sienu izvēle, būs piemeklēta santehnika un meklētas mēbeles pēc pasūtījuma vai gatavas. Kā tad pareizi izvēlēties apdari sienām? Vislabāk būtu pieskaņot grīdai, lai izveidotu kopējo veidolu. Piemēram, kad vairāk tīk parkets pelēkā krāsā, tad sienām iederēsies baltas tapetes vai krāsotas sienas ar akcenta sienām pelēkā krāsā. Viennozīmīgi tas, kas ir piemērotāks sienu apdarei – tapetes, gatavas krāsotas sienas vai arī dažādas flīzes, ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm kā arī telpas. Piemēram, bērnistabā iederēsies fototapetes, šeit var būt izvietots skaists zīmējums, ko vēlāk var pamainīt. Taču, kā piemēram, vannasistabā lieliskas būs dažādas flīzes. Uz grīdas labi iederēsies parkets vai arī lamināta grīdlīstes, turklāt šobrīd lamināts pilnīgi var atdarināt naturālo koksni, pie tam būs ievērojami izdevīgāks par parketu. Varētu arī likt mīksto segumu, kas tad labi izskatās guļamzonā. Šobrīd daudziem atklājums jau ir linolejs, tā kā tas ir uzlabots – šodien tas jau ir diezgan spēcīgs, tiešām var noslāpēt trokšņus un ir un būs ļoti mīksts. Tādā veidā nebūs bail, ka bērns savainosies vai arī saplīsīs kāds virtuves trauks. Un nozīmīga lieta jau ir santehnika – keramikas vai akmens masas izlietnes, tualetes podi ar iebūvētu un brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, pie sienas piekaramie podi, kas jau ir ļoti komfortabli izmantošanā. Nevienu vairs neizbrīnīsi ar kluso aizvēršanas funkciju, bet tajā pat brīdī tualetes podos šobrīd tiek iebūvēts ūdens taupīšanas režīms, kas ir diezgan svarīga lietošanas opcija. Tāpēc vēlams iepazīties ar santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Rīgas pilsētas veikali – kur tad doties jau pēc apdares materiāliem?

Latvijā jau ir samērā daudz būvniecības veikalu. Taču biežāk šie veikali ir kā lieli lielveikali, kuros konsultanti nereti paši nav informēti tieši par materiālu klāšanu vai arī kādām īpašībām. Tāpēc ir rekomendējams savu vērību pievērst cita tipa veikaliem, piemēram, tāds var būt interjera veikals. Tādos veikalos būs pieejami materiāli apdarei, dizainu piemēri un vēl profesionāli speciālisti, kas kvalitatīvi palīdzēs izdarīt preču izvēli. Bez šaubām, vienmēr izlasiet rekomendācijas, lai nenāktos vilties, kā arī apskatiet preču klāstu. Piedāvājumā vajadzētu būt labiem apdares materiāliem, kas ir sevi pierādījuši jau daudzus gadus. Un kopā Jūs spēsiet sameklēt ideālāko variantu priekš Jums!