Ik gadu supošana rada apkārtējos arvien lielāku interesi, kas palielina tādas nozares attīstību, piemēram, kā sup īre. Supošana jeb, kā arī to mēdz dēvēt, paddle board, ir veids kā slīdēt pa viļņiem. Šeit ir airi atšķirībā no sērfinga, pateicoties kam, tiek kontrolēts līdzsvars un paši sup dēļi. Ikviens, kurš interesējas par šo sporta veidu, var atrast tajā kaut ko īpašu. Tik tiešām, vienkārša sup noma un arī iegrimšana dzidrajos ūdeņos spēj veicināt daudz pozitīvu emociju, sniedz enerģijas lādīņu kā arī ļauj baudīt saplūšanu ar dabu.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.bullulaivas.lv/veikals/

Sup īre vai pat pirkums, ko izvēlēties pirmo?

Kad tika veikta sup īre kā arī ir iespēja veikt savu izbraucienu, labāk ir izvēlēties ūdeņus, kur nebūtu laivu. Smilšaina pludmale, mierīgs ezera krasts, kluss jūras līcis ir lieliski atbilstošs, lai pirmie sup izbraucieni izdodas. Airēt jāsāk no dziļuma, kurš parasti ir līdz celim, lai nesalauztu airi un nenokristu no dēļa. Nav noliedzams, ka, pirms tiks pirkti personīgie sup dēļi, jāpamēģina tāds variants kā sup īre, kas ir labaks variants, kur Jūs saņemsiet arī daudz izskaidrotāku instruktāžu. Lielākais gaisa daudzums dēlī atrodas tā vidū, pie roktura. Braucējam būtu jāstāv tieši šeit, pirms ir sākts sup piedzīvojums. Sakumā supošana tiek uzsākta uz ceļiem stāvot, kaut gan ir arī tie, kas jau sākumā stāv kājās, šajā gadījumā varbūt vajadzētu uzreiz izmēģināt E-Foil, kas ir sava veida elektrisks dēlis, kas ļauj lidot pa ūdens virsmu. Bez šaubām satikts uz sup saulriets tad ir romantisks, un turklāt Jūs variet būt pārliecināti, kad šāda aktīvā atpūta Jums paliks atmiņā ilgu laiku.

Latvija tad ir pilna ar atpūtas piedāvājumiem, izbaudīsim šo iespēju!

Sportiska aktīvā atpūta ik gadu paliek aizvien populārāka, cilvēkiem jau ir apnicis All inclusive un ir vēlme, lai atpūta ar draugiem būtu pilna ar jauniem iespaidiem un emocijām. Latvijas teritorijā ir daudz iespēju tādai atpūtai. Šodien populāra tomēr ir Sup noma, kur iespējams sportu apvienot ar dabas baudīšanu. Tik ļoti aizraujoši, kad esot uz sup saullēkts tiks satikts esot kopā ar mīļoto. Turklāt šodien parādījies tāda tipa dēlis kā E-Foil, kas vienkārši paceļ Jūs virs ūdens virsmas. Vienmēr pieprasīta bija laivu noma, ko cilvēki izmanto ne tikai zivs ķeršanai, bet arī romantiskiem izbraucieniem. Atceraties, ka Jūrmalā vienmēr ir piedāvāta katamarānu noma, kas liek mums ne tikai sēdēt, taču arī kustināt kājas. Taču, tomēr, lai vislabāk apskatīt sauszemi, velosipēdu noma būs lieliska izvēle. Ir skaidrs, ka pat pie mums atpūta ar ģimeni vai draugiem varētu būt aizraujoša, mums tikai jāmēģina atklāt sev citu Latviju!