Sākot remontdarbus, iesācējiem būs smagi iedomāties, kā tad izvēlētie materiāli izskatīsies: sienu krāsa var izrādīties daudz tumšāka, kā izskatījās uz piemēra, vai gaišais ziedu ornaments uz sienas flīzēm var izlikties par uzbāzīgu, kad tiek ieklāta visa siena. Taču, ko tieši darīt, ja vajadzīga pavisam jauna santehnika? Vispār nav īsti saprotams. Protams, labāk jau ir doties tieši pie nozares speciālistiem, kas spēs izlīdzēt kā izplānot interjeru, gan arī piemeklēt labākos materiālus apdarei. Jau par to, kāds interjera veikals var palīdzēt vai kā uzsākt plānot savu remontu, noskaidrot vairāk var tālāk rakstā. Vairāk var uzzināt uzņēmuma mājas lapā, kā arī zemāk rakstā!

Ko tieši izmantot vannas istabas sienu apdarei un ko klāt viesistabā uz pašas grīdas?

Jums iesākas remonts mājoklī. Pārdomājiet apdari sienām. Ir pieejamas flizelīna tapetes, kuras būs diezgan viegli kopjamas, turklāt tas ir viegli ieklājams apdares materiāls. Protams, ir un būs tapetes no papīra, kur iespējams atrast diezgan izturīgus variantus. Papīra tapetes laba opcija var būt bērnistabā, tādas tapetes ir ekoloģiskas un bez īpašiem piemaisījumiem. Flīzes var būt piemērota opcija sienu apdarē, kā piemēram, vannasistabā kā arī virtuves priekšautam. Grīdas segumu būtu nepieciešams pieskaņot sienām, vai izvēlēties neitrālas krāsas. Piemēram, klasiska izvēle jau ir parkets vai lamināts. Taču, tā kā parkets jau ir dārgs prieks, tā kā sastāv tieši no dabiska koka, savukārt lamināts būs labākā opcija, ja gribēsiet ietaupīt, taču gribat izveidot dabiska koka sajūtas. Vēl labi grīdai noderēs tāds materiāls kā linolejs, kas šodien ir spēcīgs un dažāds dizainu izvēlē. Brīdī, kad tiks izvēlēta santehnika, der pievērst pastiprinātu uzmanību jaunajām tehnoloģijām – jaucējkrāniem, kas ietaupa ūdeni, podiem bez apmalēm, kas būtu higiēniski un arī mazāk krājas baktērijas. Mūsdienās jo funkcionālāk pieiet klāt remontdarbiem, jo labāk.

Kas tad palīdzēs tikt galā tieši ar remontdarbu jautājumiem?

Latvijas teritorijā ir ļoti daudz būvniecības veikalu. Taču visbiežāk šie veikali ir kā hipermārketi, kur pārdevēji nereti paši nemaz nav informēti par materiālu ieklāšanu vai arī kādām īpašībām. Tāpēc būtu ieteicams savu uzmanību pievērst cita tipa veikaliem, tāds būs apdares materiālu un interjera veikals. Šādos veikalos būs pieejami apdares materiāli, dizainu piemēri un kvalificēti darbinieki, kuri kvalitatīvi izlīdzēs veikt izvēli. Protams, uzmanīgi apskatiet klientu atsauksmes, lai nenāktos vilties, kā arī apskatiet piedāvājuma klāstu. Piedāvājumā vajadzētu būt kvalitatīviem apdares materiāliem, kas jau ir pierādījuši savu kvalitāti jau gadiem ilgi. Un kopā Jūs spēsiet atrast labāko veidu priekš Jums!