Tie, kas nezina, izdzirdot tādus vārdus, kā “lietotie apģērbi”, iedomājas veikalu ar veselu kalnu vecu lietu, kur mēģina priekš sevis kaut ko atrast trūcīgie. Taču cilvēki, kā pirkumu iegādes vieta, kaut vienreiz ir bijuši lietoto apģērbu veikali, mēģina šo nestāstīt visiem, lai izvairītos no konkurences, tā kā nevēlas, lai kāds zina, kurā vietā vai arī par cik viņi nopirka šo šiko blūzi. Protams, ne jau visi lietoto apģērbu vai apavu veikali būs pilni ar pērlēm, ir vietas, kurās lietotie apģērbi vai apavi ir ar bojājumiem vai citām lietošanas pazīmēm. Taču tādi, kuri māk atrast to īsto vietu, pārvēršas par pastāvīgiem klientiem tādos veikalos, tā kā šeit bieži varētu uzdurties kāda pazīstama brenda mantai, piemēram, Hermes šallei vai pat Louis Vuitton somiņai. Pie tam šodien būs pieejami lietoti apģērbi internetā, kur ir daudzas jaunas sieviešu kleitas un kas atvieglo meklēšanu un ļauj viegli atrast ko īpašu.

Kā var uziet kaut ko vērtīgu lietotu apavu vai apģērbu veikalā vai mājas lapā?

Pirms tiks skatīti lietoti apavi internetā vai arī gribat apmeklēt kādu veikalu, kur varētu klātienē nopirkt lietotas drēbes, mēģiniet ievērot turpmāk minētās nianses:

1.Uztaisiet priekš sevis vajadzīgo preču sarakstu. Parasti lietoto apģērbu veikali var samulsināt ar savām zemām cenām, bet milzīgo piedāvājuma klāstu, Jūs varat aizmirst, kad īstenībā Jums bija nepieciešamas nevis vasaras sandales, bet ziemas apavus. Tādēļ vislabāk veidot sarakstu ar tām lietām, ko tad Jums patiešām vajag, jo tā Jūs nepalaidīsiet garām siltu ziemas jaku vasarā vai jauku T-kreklu ziemā.
2.Tādos veikalos ir arī jauni vai mazlietoti apavi un apgērbi, kur nemaz nav redzams, ka tie ir nēsāti. Šādas preces parasti izmaksā daudz vairāk nekā citas, bet šīs preces tiešām jau ir zem tirgus vērtības. Turklāt mazlietoti apavi un apģērbi ļoti bieži tiek pirkti bērniem, tā kā tad vecāki sevišķi nesatraucas, ka bērni ir kaut ko sabojājuši. Pie tam iespējams priekš sevis uziet kaut ko noderīgu un gandrīz nelietotu.
3.Apskatiet dažādas vietas, līdz tiek uziets tieši Jūsu lietotu apavu veikals, vai apģērbu. Jo tad būs iespēja sadraudzēties ar pārdevējiem, un zināt vienmēr, kad atnāks jaunas preces, lai tādējādi iegūt sev dārgumus.
4.Eksperimentējiet. Pasūtīt unikālas lietas zīmolu veikalos jau ir ļoti neapdomīgi, tā kā Jums varētu nepatikt vai ātri apnikt dotā lieta. Savukārt, mazlietoti apģērbi ir laba izdevība veikt eksperimentu ar savu stilu un tad atrast kaut ko neparastu salīdzinoši par labu cenu, kā arī kvalitāte neliks vilties!
5.Noskaidrojiet, kurā brīdī lietotu apavu veikals taisa lielas atlaides, akcijas un piedāvājumus, jo tādā veidā var daudz lētāk nopirkt, piemēram, slavenu brendu lietas.

Kā tieši atšķiras labi lietoto apģērbu vai apavu veikali?

Tagad lietoto apģērbu vai apavu veikali dalās 3 kategorijās:

1.Vietas, kur tiek tirgoti lietotie apavi un apģērbi ar cenu par svaru. Šajā gadījumā ir konkrēta cena par kg (bieži dažādu kategoriju lietām būs sava cena, taču tā būs salīdzinoši zema). Tomēr tādi veikali paliek mazākumā.
2.Lepni lietoto apģērbu vai apavu veikali, kas tiek saukti par Second-Hand – šeit pamatā ir lietoti apģērbi vai apavi no Eiropas un tie ir būs ar labu kvalitāti un ar vidējām cenām.
3.Noliktavas tipa lietotu apavu vai apģērbu veikals – tiek dēvēts par outletu. Šajā gadījumā nebūs ļoti lēti apģērbi, taču pamata atšķirība ir slavenu zīmolu jauni vai arī ļoti mazlietoti apģērbi un mazlietoti apavi, kas ir tiešām labā stāvoklī.

Pirms būs iegādāti lietoti apģērbi Rīgā vai citur Latvijā jebkurā no veikaliem, uzziniet vairāk par pārējo klientu atsauksmēm. Apskatiet interneta lapu, tādā veidā Jūs sapratīsiet, vai dotā vieta Jums patiks.