Jau salīdzinoši ilgu laiku, ātro kredītu pakalpojumi ir ieguvuši stabilu finanšu pakalpojuma statusu ne tikai Latvijā. Tautā saukti par sms kredītiem, tie ir pazīstami plašākai sabiedrībai vismaz jau gadus desmit. To princips ir elementārs – lai saņemtu aizdevumu, nav nepieciešamas liekas formalitātes un nauda kontā jau ir dažu minūšu laikā. Visbiežāk kredītu var saņemt personas līdz 70 gadu vecumam. Parasti šāda veida īstermiņa kredīti ir populāri, jo tiem ir elastīgs atmaksas veids un maksājuma termiņu iespējams pagarināt. Tas ir ērts risinājums situācijām, kad piemeklējuši neparedzēti izdevumi un nepieciešams veikt kādu svarīgu pirkumu, vai vienkārši nepieciešami iztikas līdzekļi, kad palikušas pāris dienas līdz algai. Iespējams uzzināt vairāk informācijas par uzņēmuma pakalpojumiem zemāk rakstā!

MŪSDIENĪGI FINANŠU PAKALPOJUMI

Sākotnēji šie finanšu pakalpojumi tika veidoti kā alternatīva lombardu un banku sniegtajiem pakalpojumiem, un tie ātri vien kļuva par ļoti pieprasītiem. 21.gadsimta piedāvājumi aizdevumu saņemšanas jomā ir ātri, elastīgi un viegli realizējami, tādēļ tos izmanto labāk, kā banku aizdevumus. Pirms aizdevuma piešķiršanas tiek pārbaudīta potenciālā klienta kredītvēsture un iespējas aizdevumu atmaksāt. Visbiežāk, viss process aizņem stundu un jau pavisam drīz aizdevums tiek ieskaitīts bankas kontā. Lielākā daļa aizdevēju pirmo aizdevumu piedāvā izsniegt bez maksas jeb bez papildus procentu maksājuma.

CIK UZTICAMI IR ĀTRO KREDĪTU PAKALPOJUMU SNIEDZĒJI?

Arī finanšu pakalpojumus mūsdienās daudzi izvēlas izmantot internetā. Visi dokumenti, kas saistīti ar piešķirto aizdevumu, ir elektroniski, kas ir parocīgi, jo nav jābaidās par to, ka dokumenti noklīdīs. Kredītu kalkulatorā, ievadot nepieciešamo informāciju, var iepazīties ar izmaksām jau pirms pieteikuma veikšanas. Viss ir droši un legāli, tādēļ nav jāuztraucas par krāpšanas iespējām. Katru mēnesi nepieciešams veikt aizdevuma daļēju apmaksu pēc grafika.