Atverot skapi, redzam dažādus apģērba gabalus, taču, vai ievērojat arī to, ka lielākā daļa no tiem ir džinsa auduma izstrādājumi? Džinsa auduma apģērbi ir vislabākais, kas var būt, tādēļ no tā tiek šūtas dažāda veida drēbes – bikses, krekli, šorti, svārki, pat apavi un ziemas apģērbs. Turklāt, džinsa auduma apģērbs rotā gan dāmu, gan kungu un bērnu garderobi. Tie izskatās labi, ilgi kalpo, nezaudē savu formu un visādi citādi iepriecina savus īpašniekus ikdienā. Tieši šī iemesla dēļ populārākie džinsa bikšu ražotāji jau teju simts gadus ir stabilās pozīcijās apģērbu tirgū. Mūsdienās džinsa audums tiek papildināts ar dažādām variācijām, piemēram, pievienots elastāns, jo džinsa audums pats par sevi nav pārāk elastīgs un sastāv no 100% kokvilnas. Ņemot vērā auduma specifisku, tas ir ilgmūžīgs, tādēļ būtu nelietderīgi to izmest, ja rodas kāds neliels plīsums vai kāds cits defekts. Džinsu veikals piedāvā apģērbu labošanu, tādēļ būtu grēks to neizmantos attiecīgajās situācijās.

DŽINSU BIKSES VĪRIEŠIEM

Šodien vīriešu džinsi ir pieejamas dažādos modeļos un krāsu variācijās. Maldīgi uzskatīt, ka vīriešiem ir pieejams tikai viena veida džinsa bikšu modelis. Arī džinsu šorti vīriešiem ir viens no vasaras garderobes must have, tādēļ arī to izvēle ir diezgan plaša. Vīrieši, būdami konservatīvi, parasti izvēlas divu toņu džinsus – zilus vai melnus. Kā trešo populārāko jāmin bēšīgo toni vai zemes toņus. Pats svarīgākais jebkura apģērba iegādē, ir piemērota modeļa atrašana. Piemēram – ja esat slaidu kāju īpašnieks, tad Slim modelis būs kā radīts jums, taču, ja esat druknākas un pilnīgākas miesasbūves, tad bikses ar Straight piegriezumu būs īstās.

DŽINSU APĢĒRBI SIEVIEŠU GARDEROBEI

Sieviešu džinsi ir pieejami ārkārtīgi lielā modeļu un dizainu klāstā. Tas varētu būt skaidrojams ar to, ka dāmām ir grūti izvēlēties to vienu vienīgo, tādēļ tiek piedāvātas dažādas variācijas. Džinsi sievietēm un arī džinsu šorti, sievietēm ir viens no visvairāk lietotākajiem apģērba gabaliem, kādi ir atrodami garderobē. Džinsu bikses sievietēm tiek piedāvātas dažādos modeļos – skinny, straight, ankle lenght, boyfriend, slim un šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Sievietes, noteikti, ir tās, kas mīl ērtumu un praktiskumu jebkurā dzīves situācija – neatkarīgi no tā vai visu dienu atrodaties birojā, vai esat mūžam skrienošā mājsaimniece, kas ir tik pat atbildīgs darbs kā visi pārējie. Apģērbs, kas nav ērts var ļoti viegli sabojāt dienu, tādēļ vislabāk ir izvēlēties kvalitatīvus un patīkamus apģērba gabalus, kas visas dienas garumā sniegs komfortu.