Automašīna tāpat piemēram, kā mūsu organisms agri vai vēlu sāks zaudēt pozīcijas dēļ vecuma un tad būs nepieciešams remonts. Aktīvi lietojot transportu, tas var novest pie balstiekārtas, motora un elektriskās vadības galveno darba elementu nolietojuma. Ja ir tāda iespēja, tad arī jau var saviem spēkiem labot automašīnu. Tomēr visbiežāk laika, enerģijas vai arī vēlmes trūkums liek arī mašīnu entuziastam meklēt palīdzību, šajā gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Parasti autoservisa izvēle ir diezgan smags uzdevums, kam tieši svarīga kvalitatīva kā arī līdzsvarota pieeja. Šeit nav jāskrien un jāvadās tieši uz zemu cenu, jo par to Jūs varat saskarties, kad autoserviss piedāvā sliktu apkalpošanu. Servisa izlase ļoti bieži paliek par īstu veiksmes spēli mašīnas īpašniekam. Riepu maiņa, savirzes regulēšana, turbīnas remonts – to visu var paveikt vienā servisā!

Autoserviss Juglā – oficiāls vai varbūt auto remonts kādā garāžā?

Pilnīgi visi autoservisi ir sadalīti trīs lielās grupās – oficiāls dīleru autoserviss, vairāku automašīnu brenda marku autoservisi vai privātie servisi un vēl privātās garāžas.
Ikviens mašīnu tirdzniecības serviss specializējas vienā konkrētā auto brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tās tomēr ir uzticamas firmas, kas aizņem septiņpadsmit procentu servisu tirgus daļu. Tāds autoserviss izmanto tikai oriģinālās rezerves daļas, kā arī īpašu kvalitatīvu inventāru. Lai sāktu darbu pie automašīnas tehniskās apkopes, jebkurš oficiāls serviss būs akreditēts un arī saņem atbilstošu sertifikātu, piem., sertificēts lexus autoserviss vai BMW serviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti saņemsiet labas kvalitātes servisu ar garantijām jebkura varianta pakalpojumam. Diemžēl šādu organizāciju servisa darbi nav īsti lēti un izdevīgi.
Daudzu zīmolu auto servisos tiek veikts auto remonts neatkarīgi no markas, valsts un izlaišanas gada. Visbiežāk tādas firmas var sniegt arī garantijas servisu kā arī veic labu remontu. Protams, tas varētu būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet tas nav šo auto dīleris. Un arī, bez šaubām, šajā gadījumā pakalpojumu izmaksas būs tiešām zemākas nekā tas ir pie dīlera. Šāds autoserviss Juglā arī ir atrodams, vai arī citā Rīgas mikrorajonā kā arī šeit varēsiet pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, protams, arī pats auto remonts uc. Tāda veida servisi aizņem ap trīsdesmit vienu procentu tieši no visa tirgus.
Visbeidzot pastāv auto remonts, kas veikts garāžā, kas visbiežāk jau ir maza darbnīca, kurās darbojas vairāki darbinieki. Šajās vietās automehāniķis var būt pieredzējošs kā arī lietpratīgs, tajā pat brīdī bez nepieciešamās izglītības, pie tam atrast lietpratēju ir ļoti grūts uzdevums. Standartā šādās garāžās tiks izpildīts sliktas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā brīdī netiks piedāvātas jebkādas garantijas, taču cenas šajā vietā, visticamāk, vienmēr būs zemākas.

Servisa labākās atlases nosacījumi

Pamata faktori, kas jāievēro izdarot autoservisa izvēli:
1)Aprīkojums – bez noteikta aprīkojuma komplekta nemaz nav realizējama profesionāla auto diagnostika vai arī vienkārša riepu montāža un balansēšana. Tādēļ uzmanīgi noskaidrojiet, kāds pacēlājs vai cits inventārs var būt autoservisā, tādā, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss;
2)Darbinieki – Profesionāls automehāniķis būs labas kvalitātes pakalpojumu pazīme. Ja darbiniekam nav vienkāršāko iemaņu vai, piemēram, tam ir grūti saprast avārijas cēloni, labāk neriskējiet! Pat, kad Jums vajadzīgs auto elektriķis, jo šodien jaunas automašīnas ir diezgan atkarīgas no elektronikas.
3) Auto detaļas – uzziniet par materiāliem kā arī izvēlētajām detaļām. Iegaumējiet, kad sliktas kvalitātes rezerves daļas izmantošana, pēc kāda laika jau var izraisīt nelabojamas sekas mašīnai.
Jāsaprot, kad laba autoservisa izraudzīšanās ir drošība kā arī ilga mašīnas mūža garantija. Uzziniet draugu atsauksmes un tad piemeklējiet centrus, kur būs atbildīgi tieši par sniegto pakalpojumu kvalitāti.