Tuvojas vasara un mūsu mīļākie svētki Līgo un Jāņi. Atkal būs ugunskuru kurināšana kā arī dziesmu skandināšana. Pirms tam mums vajadzētu vēl atcerēties, kas tieši ir Bērnu diena un apsveikt tuvākos vārda dienā. Tomēr, meklējot tiešsaistē skaistus apsveikumus, iespējams pazust. Tādēļ labāk izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu mājas lapu. Šādās vietās jau ir sameklējami ne vien apsveikumi Vasarsvētkos un dzimšanas dienā, taču arī Jāņu pantiņi vai Līgo tautasdziesmas nerātnās. Citiem vārdiem sakot, apsveikumi ikviena gaumei!

Kas tieši ir labāk – nerātni Līgo pantiņi vai arī īpaši Jāņu pantiņi?

Šodien jau nevienu nevar pārsteigt un visiem pazīstamie Līgo dzejoļi un tautas dziesmas būs apnikuši. Kādā veidā tad pārsteigt šajos līksmajos svētkos? Pastāv dažādu veidu nerātni Līgo pantiņi un vēl sirsnīgi novēlējumi dzimšanas dienā, taču tos visbiežāk internetā ne pārāk vienkārši sameklēt. Protams, labāk būtu doties tāda veida mājas lapā, kur ir ērts rīks, kurš palīdz atlasīt, kā piemēram, smieklīgi Līgo pantiņi vai varbūt bērnu dzejoļi dzimšanas dienā. Viennozīmīgi tas būs gan ērti, gan arī saprotami. Aizvien vairāk visi mēģina atrast, ko neparastu un arī interesantu, šinī situācijā vajadzētu izcelties ar to, ka pastāsta, kas ir Vasarsvētki. Un tagad šis viss sameklējams vienā vietā, kas tieši ir diezgan ērti modernam indivīdam.

Vasaras saulgriežu tradīcijas un Līgo dienas ticējumi, kam pievērst īpašu uzmanību un kur meklēt?

Tad, kad tiks meklēti apsveikumi Jāņos, nedrīkst aizmirst par pašām tradīcijām. Ugunskura taisīšana un dziesmu dziedāšana ir neaizvietojama svētku daļa. Dziesmu krājumi arī ir dzejoļu portālos, kar tad iespējams atrast priekš sevis atbilstošāko variantu. Un interesanti, ka tad, kad ir skatīti dzimšanas dienas apsveikumi, tur arī var noskaidrot arī tradīcijas Līgo dienā. Vasarsvētki, ticējumi saistībā ar tiem nemaz nav tas vienīgais, ko tad var sameklēt, ir arī tradīcijas un arī neskaitāmi īpaši pantiņi, kuri iepriecinās katru. Tādēļ, kad tiks meklēti Līgo apsveikumi, ieteicams izpētīt arī šīs dienas tradīcijas. Nenoliedzami tāda vieta, kur jau ir atrodams viss, viennozīmīgi ir labākais variants!