Dažāda veida remontdarbu laikā, apdares materiāli celtniecībai ir atrodami plašā klāstā. Interjera salonos un dizaina pakalpojumu sniedzēji ir kompetenti piedāvāt dažādus risinājumus remontam. Apdares materiālu veikals klientiem piedāvā plaša profila sienu un grīdas apdares materiālus, lai katrs būtu soli tuvāk savam sapņu iekārtojumam mājoklī. Apdares materiāli remontam ir visdažādākie. Klienti novērtē, ja viss remontam nepieciešamais ir atrodams vienuviet, jo nav jāskraida pa veikaliem vai stundām jāblenž datora ekrānā, lai atrastu sev vajadzīgo dažādās vietnēs. Mūsdienās te ir iespējams atrast risinājumus jebkurai gaumei, iespējām un maciņa biezumam.

KAS IR LABĀKS – FLĪZES VAI TAPETES UN KĀ IZVĒLĒTIES?

Apdares materiāli sienām, tā pat kā apdares materiāli grīdām ir nozīmīgi renovācijas elementi kvalitatīva rezultāta iegūšanai. Sienu apdarei izplatītākie varianti ir tapetes un dažāda veida flīzes. Istabas un koridori parasti tiek izlīmēti ar dazādām tapetēm, kas ir krāsojamas vai mazgājamas, savukārt virtuvēs un vannasistabās piemērotākais apdares materiāls ir flīzes. Protams, lielformāta flīzes būs ideāls grīdas segums jebkurā telpā, it īpaši, ja tās tiek montētas uz apsildāmās grīdas. Savukārt akmens masas flīzes tur siltumu. Veikalos ir atrodami dažādi grīdas segumi, kas katrs būs piemēroti dažādām telpām. Vinila grīdas segumi būs piemēroti telpām ar lielu slodzi un to var lietot uz apsildāmās grīdas. Vinila grīda būs piemērota virtuvei.

APDARES UN SANTEHNIKAS PRECES REMONTAM

Viena no telpām, kurai jāpievērš īpaša uzmanību remontējot mājokli, ir vannasistaba. Nevajag šaubīties par kvalitatīvas santehnikas lomu mājokļa renovācijas laikā. Viegli kopjami un mitrumizturīgi materiāli ir kā radīti vannasistabas remontam, jo tos ir viegli kopt. Lai nerastos pelējuma sēnīte un citi nelūgti viesi, nepieciešams materiālus arī pareizi kopt. Apsildāmo grīdu sistēmas pēdējos gados kļūst populāras gan privātmāju, gan dzīvokļu īpašnieku vidū, tādēļ, jāizvēlas piemēroti grīdas apdares materiāli, kas piemēroti klāšanai uz šāda veida grīdām. Apdares materiālu ražotāji seko līdzi laikam un tendencēm, tādēļ liela daļa no grīdas segumu veidiem ir daudzpusīga. Uz kvalitatīviem celtniecības materiāliem ir jāskatās kā uz ilgtermiņa ieguldījumu, jo zemas kvalitātes materiāli vienmēr rada lielas galvassāpes nemaz ne tik ilgi pēc darbu beigām.