Mūsdienās plastmasas jeb PVC logi ir kļuvuši par gadsimta iezīmi arhitektūrā, jo, ja paskatāmies apkārt, būs grūti atrast kādu citu logu veidu, ko klienti izvēlētos uzstādīt savos mājokļos. Ņemot vērā to, ka Latvijas klimats var lepoties ar visiem četriem gadalaikiem, kas mēdz ievilkties ilgāk kā plānots. Kad aiz loga ir auksts, visi vēlas atrasties mājīgi siltās iekštelpās, tādēļ logu nomaiņu mājoklī daudzi izvēlas veikt starplaikā starp apkures sezonas beigām un jaunās sezonas sākumu. Lieliskas termoreguācijas nodrošināšana ir iemesls, kādēļ mūsdienu jaunceltnēs plastmasas logi tiek uzstādīti jau ēkas būvniecības laikā. PVC pakešu logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

KĀ VEICINĀT ENERGOEFEKTIVITĀTI MĀJOKLĪ?

Pēdējos gados energoefektivitātes jēdziens tiek dzirdēts ļoti bieži. Tam ir vienkāršs izskaidrojums. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju mitinās septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados būvētās sērijveida daudzdzīvokļu ēkās. 40-50 gadu laikā ir mainījies daudz kas – sākot ar ēku un komunikāciju tehnisko stāvokli un beidzot ar pakalpojumu cenām. Dzīvošana šāda veida dzīvokļos kļūst nerentabla, ja izdevumu ir vairāk par ieguvumiem, respektīvi, ja dzīvoklī ziemā ir auksts, bet apkures cena nav tā mazākā, tad jāmeklē veidi, kā šo problēmu atrisināt. Visātrākais un efektīgākais veids kā to panākt, ir veco koka logu nomaiņa uz plastmasas logiem. Arī Eiropas fondu apgūšana Latvijā ir sekmējusi namu energoefektivitātes celšanos, jo tiek renovētas un siltinātas ēku fasādes un mainītas komunikācijas, uzstādīti PVC logi. Viennozīmīgi, tas ir liels atspaids ne tikai uz iedzīvotāju komfortu, bet arī ēkas mūžu.

KAS SASTĀDA PAKEŠU LOGU MONTĀŽAS IZMAKSAS?

Logu montāžas speciālisti atradīs vislabākos risinājums jebkāda veida namiem. Piesakot projektu, tiek veikti nepieciešamie mērījumi un logi ražoti atbilstoši tiem. Logu montāža tiek piedāvāta kopā ar apdares darbiem, lai pēc darbu beigām nebūtu jāmeklē jauni meistari, kas montēs palodzes un veiks apdares darbus logu ailēm. Precīzas izmaksas varēs noteikt, kad tiks saskaņots un apstiprināts montāžas projekts, jo visas izmaksas tiek rēķinātas individuāli.