Jebkurš no mums kādreiz saskaras ar tādām nevēlamām situācijām, kā piemēram, atslēgu pazaudēšana vai ārdurvju aizkrišana. Tieši šo var arī attiecināt ne tikai uz mājokļa ārdurvīm, bet arī reizēm auto atvēršana var veicināt grūtības, ja iesprūst slēdzene vai varbūt nozūd atslēga. Ja tā pazūd, šeit varētu palīdzēt draugi vai radinieki, kuriem jau ir dublikāts. Taču eksistē gadījumi, kad dzīvoklis jau ir aizslēgts tieši no iekšienes un nav neviena, pie kura vērsties pēc palīdzības, vai arī auto durvis ir iestrēgušas un vēl viena atslēga te neko neizlīdzēs. Doma izsist durvis nebūtu labākais variants ne priekš mājas, ne auto.

Seifu, durvju, auto slēdzenes – varbūtējie salūšanas varianti var būt tik dažādi

Durvju  slēdzenes bojājuma iemesli varētu būt diezgan atšķirīgi. Reizēm slēdzeņu atvēršana varētu neizdoties, tā kā korpuss ir saplaisājis, sviras bloķēšanas mehānisms varētu salūzt. Tomēr to visu jau var novērst, un arī durvju remonts nav tā šausmīgākā lieta. Bet, kādi iemesli varētu būt durvju slēdzenes bojājumiem? Mēlīte slēdzenei nestrādā, ārdurvīm aizveroties. Cēlonis var būt nepietiekams cauruma kopējais diametrs. Šeit būs cītīgi jāurbjas un tad jāpārvieto plāksnīte. Iemesls varētu būt arī ārdurvju vērtnes galā esošais fiksators vai tas, ka pašas ārdurvis ar laiku nomainīja to slīpumu. Kā arī ilgstošas ​​lietošanas laikā mehānisms var vienkārši nolietoties. Slikta atslēgas pagriešana vai durvju slēdzenes iesprūšana jau ir saistīta jau ar tās atsevišķu daļu pārvietošanu. Parasti nepieciešams demontēt slēdzeni, labi notīrīt visus tās elementus, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda ierīci sākotnējā vietā. Slēdzenes iesprūšana, diemžēl tādā gadījumā būs vajadzīgs atslēgu serviss vai, piemēram, nomaiņa.
Galvenais, kādēļ auto atvēršana var būt apgrūtināta, jau ir saistīts gan ar auto drošības sistēmu vai mehānisko atslēgu. Ko var sekmēt arī tas, ka auto ļoti stipri tiek taisīta ciet vai ar tās parasto atslēgu notiek mehāniski bojājumi. Taču jebkādā situācijā, vislabākais atrisinājums šeit būtu tieši sos durvju atvēršana, kur profesionālis varēs atvērt automašīnu, bet tam nebūs izdarīti jebkādi bojājumi.

Visu slēdzeņu serviss un auto atvēršana – kādā veidā atrast servisu?

Ir apgrūtinoša auto atvēršana un nepieciešams durvju serviss? Būtu jāzina tās vietas, kur varētu griezties. Bez šaubām, parasti mēs varam zvanīt brokerim, gadījumā ja mums būs iekļauta sos durvju atvēršana. Bet tajā pat brīdī pastāv uzņēmumi, kurā tiks sniegts konkrēti profesionāls slēdzeņu serviss. Kādā veidā tāda veida kompāniju sameklēt? Galvenais jau ir atrast pilnīgi visas iespējamās citu klientu rekomendācijas. Nekas jau nav tik ļoti būtisks, piemēram, kā pārējo klientu viedoklis, kā arī nebūs būtiski vai arī uzņēmuma darbs jau bija seifu atvēršana vai arī durvju remonts. Visam bija jābūt izdarītam kvalitatīvi. Meklējot servisu, izrunājiet vēlamos jautājumus, tad varēsiet sajust, vai tiešām otra galā ir profesionālis. Un, protams, necentieties uzlauzt ārdurvis saviem spēkiem, tā kā Jūs varat vien salauzt tās un būs jāveic maiņa. .