Jaunā gada sākumā daudzi cilvēki bieži zaudē laika izjūtu. Taču ar visiem svētkiem, jauniem mērķiem un citiem lieliem notikumiem, laika tērēšana jau var nozīmēt īpašu datumu nokavēšanu. Kalendāri parasti šādā izkārtojumā labi noder. Tie tiek izmantoti, priekš tam, lai menedžēt savu laiku un grafiku. Un arī cik patīkami, ja kalendāru druka vēl būs individuāla. Tādi personalizētie kalendāri ir ne vien noderīgi un arī skaisti, bet arī tie strādā arī kā atmiņu glabātāji. Dažādības pastāv ļoti daudzpusīgas, gan galda, tā arī sienas kalendārs varētu būt īpaši personalizēts. Tāda dāvana ļaus Jūsu draugiem sajusties īpaši gādātiem.

Lasīt vairāk – https://www.rekurzeme.lv/reklamraksti/sienas-kalendaru-izgatavosana-pec-pasutijuma-ko-der-zinat-150691

Personalizēti kalendāri – tipi un vēl daudzveidība

Mūsu laikā sienas vai galda kalendāri varētu būt dažnedažādos formātos, bet izdalīt vajadzētu sekojošus. Noplēšamie kalendāri, tie visbiežāk var būt stiprināti klāt pie sienas un sastāv no lapām, kuru skaits ir vienāds ar dienu skaitu gadā. Brīdī, kad pienāk jauna diena, šeit tiek izrauta iepriekšējās dienas lapa, lai varētu sekot datumiem. Savukārt galda kalendāri ar nomaiņas lappusēm bieži vien tiek likti ofisos uz galdiem. Tie ļauj uzreiz uzzināt pašreizējo datumu un sastāv no vairākām loksnēm. Laba tajos tiks apgriezta, pārejot uz jaunu mēnesi. Sienas kalendārs būtu ne vienīgi funkcionāls priekšmets, bet arī dekoratīvs elements. Tādu iespējams izvietot gan pie sevis mājās, gan arī darba vietā. Kalendāru izgatavošana plakāta veidā, kas ir parastākais un lētākais veids. Kabatas veids izceļas ar to, kad doto kalendāru druka parasti tiek realizēta ļoti mazā formātā. Un, protams, katrs no šiem tipiem varētu būt kā tieši jūsu personalizēts kalendārs, kur var tikt izdrukāts viss tas, ko tad Jūs gribēsiet.

Sienas vai galda kalendāri iemesli pirkt

Sienas vai galda kalendāri būs samērā ērti galvenokārt patērētājiem – viņi jau ir neaizvietojami palīgi ofisu, finanšu iestāžu kā arī notāru iestādēs. Kas tieši attiecas uz biznesu, nav nozīmīgi vai, piemēram, uz rokām būtu galda vai sienas kalendārs, to plusi ir saredzami:

  • Firmas sienas vai galda kalendāru izgatavošana, salīdzinot ar pārējiem, parasti ir izdevīgāka: pareizi plānojot, jau var nopirkt vienreiz un jau uzreiz uz visu gadu. Pie tam šis būtu pietiekami steidzīgi un tam ir plašs cenu diapazons.
  • Dizaina opcijas būs vienkārši bezgalīgas, cilvēka personalizēti kalendāri varētu būt jebkāda noformējuma un izpildījuma.
  • Biznesa kalendāru druka ir iespēja neuzbāzīgi un vēl izdevīgi novietot uz tā kaut kādu informāciju par firmu, iepazīstināt patērētāju ar zīmolu.
  • Personalizēti kalendāri ir iespēja risināt jebkāda veida uzņēmējdarbības problēmu, pateicoties dažāda veida drukas pieejamībai.

Korporatīvie personalizēti kalendāri jau ir vispopulārākais produkts. Tur investētā nauda jau ir diezgan maza, un vēl neieraudzīt reklāmu uz kalendāra nav nemaz iespējams. Pie tam, ikvienam no mums galda vai sienas kalendāri piedāvā cilvēkiem komfortablu opciju sekot datumiem un menedžēt savu laiku.